Yeni Trend Büyük Desenler ve Çizgiler

Yeni Trend Büyük Desenler ve Çizgiler

İlkbahar mevsimi ile birlikte bayanların modaya daha fazla yakınlaştığı görülmektedir. Çünkü güneşin artık kendini hissettirmeye başlaması bireylerin üzerinde etki göstererek iç huzurlarını ve neşelerini ortaya çıkarabilmektedir. Moda aşkı da iç huzurun ve neşenin ön plana çıkması ile belirginleştiği den renkler yardımıyla yeni trendlerde ortaya çıkabilmektedir.

Yeni trendler ise renkli yapıların sergilenmesinde rol üstlenen büyük desenler ve olarak vurgulanmaktadır. Büyük desenler tasarımını incelediğimizde özellikle dikkat çekmektedir. Modacıların daha fazla tercih ettiği boydan elbiselerde üst yapının renkli desenlerle ve büyük gösterişiyle oldukça dikkat çekmektedir. Bunun haricinde modacıların büyük desenli çalışmalarını boydan elbiselerde uygulaması da bayanların mini giyişinde etkili olduğundan ve bacakların ön plana çıkması gerekliliğini ortaya koyabilmektedir. Bunun aksine kimi bayanların pek fazla bacak göstermeyi istememesi de boydan elbiselerin daha uzun yapıda üretilmesine sebep olmaktadır. Bu sayede elbisenin daha uzun oluşundan dolayı büyük desenler çiçek motiflerle sergilenebilmektedir.

Diğer bir yeni trend ise çizgisel tasarımlar olmaktadır. Klasik görünüm hissi verse de çizgisel tasarımlar oldukça fazla tercih edilebilmektedir. Yine boydan elbiselerde genellikle iki rengin kullanıldığı ve iki renkli yapının ön planda olduğu benimsenmesiyle çizgisel tasarımlar kullanılabilmektedir. Sadece dikey çizgilerin kullanılabildiği gibi sadece yatay ve hem dikey hem de yatay çizgilerin kombine bir şekilde kullanıldığı tasarımlar da mevcut olmaktadır. Ayrıca çizgisel tasarımlar mini eteklerde daha zarif durmaktadır.

Modelleri resimlere tıklayarak büyütebilir ve daha detaylı inceleyebilirsiniz.

Yeni Trend Büyük Desenler

http://www.straplezgelinlikmodelleri.org