2013 Topuz Modelleri

2013

Topuz modelleri bayanların en çok tercih ettiği saç modellerin dendir. Bu modellerin tercih edilmesindeki başlıca neden ise kıyafetlerin ve takılarının en iyi göründüğü saç şekli olmasıdır.

Topuz Modelleri

Saçların toplanmasıyla açıkta kalan omuzlar, kadınlar zarif ve sıra dışı bir hava verirken, bir topuz modelinde kullanılan küpe ve gerdanlık takımı ya da şık bir kolye bayanlara zarafet katmaktadır. Ayrıca topuz modelleri her kadına asil ve zarif bir hava katarak onların güzelliğine güzellik katar. Zarif olmasının yanı sıra çok ta kullanışlı olan bu modeller doğru kişiler tarafından yapılırsa gecenin sonuna kadar güzelliklerini muhafaza ederler. 2013 saç modasında da daha önce ki sezonlar da olduğu gibi kadınlar kalın topuzların yerine dağınık doğal topuzları ön planda tutuyorlar.

Birçok kadın artık doğallıktan yana olduğu için ni tercih etmektedirler. Doğal güzellik yanında duru bir güzellikte katan ve tüm topuz modelleri kadınların yine bu sene de vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Yakında düğünü olacak kızlar güzel bir topuz modeliyle ve kullanacağınız takılarla göz kamaştırmanız mümkün olabilir.

Gelinlerin özellikle tercih ettiği topuz modelleri gelinliklerle birlikte bayanları adeta prenses havası vermektedir. Yuvarlak yüzlü, ince yüzlü, oval yüzlü yani yüz şekli nasıl olursa olsun her bayanın rahatlıkla kullanabileceği topuz modelleri kuaförlerin farklı tasarımlarıyla oldukça etkileyici hale gelmiştir.

Topuz Modelleri

Topuz Modelleri

Topuz Modelleri

Anasayfa : straplez gelinlik modelleri